fbpx

Fotografie autorskie

SKLEP

Witaj,

Wiesz, możesz mi wierzyć lub nie, ale jestem Ci ogromnie wdzięczna, że tu jesteś. Świadomość, że komuś spodobały się moje zdjęcia dodają skrzydeł. I choć w rzeczywistości ich nie mam to czasem czuję się tak jakbym zaraz miała unieść się nad ziemię. I tu właśnie wychodzi na jaw moja marzycielska dusza.

Nie ma na świecie nikogo kto nie miałby jakichś marzeń a móc je spełnić to coś czego nie da się prosto opisać. Jednym z moich marzeń jest możliwość zatrzymania czasu, piękna jakie nas otacza i tej magicznej aury, którą jesteśmy w stanie dostrzec tylko gdy sami zatrzymamy się na chwilę.

W dalszej części zobaczysz moje fotografie. To co oferuję Ci to nie tylko samo piękne zdjęcie, ale również głębia jaka się za nim skrywa. Obserwując naturę z biegiem lat dostrzegam w niej coraz więcej. Subtelne zmiany z każdym dniem gdy roślina rośnie i rozkwita, romantyzm w ich płatkach i delikatności, energię gdy oświetlają ją promienie słoneczne, melancholię gdy przekwitają lub więdną, siłę gdy zasuszone wciąż pozostają piękne. I to nie wszystko, ale resztę pozostawiam Tobie do odkrycia.

Życzę Ci aby otaczało Cię piękno i miłość, i ta odrobina magii, która tkwi w każdym z nas i w każdej roślinie,

Monika.

 

Każda z poniższych fotografii jest dostępna w dwóch formatach:

20×30 – 59zł

30×40 – 65zł

Zdjęcia są sygnowane na odwrocie.

Pamiętaj, że przy formacie 30×40 fotografia jest inaczej skadrowana a niektóre ze zdjęć są w poziomie.

Wszystkie fotografie autorskie są drukowane na wysokiej jakości bezkwasowym papierze o gramaturze 270g. Papier jest całkowicie matowy, o pięknym efekcie aksamitu. Na takim papierze drukuje się reprodukcje zdjęć oraz dzieł sztuki, wykorzystuje się na wystawach, jest bardzo trwały i niesamowicie piękny.

Fotografie wysyłam (na chwilę obecną) przez Paczkomaty – koszt 12zł.

Paczki pakowane są w materiały, którym daję drugie życie. Zapewniam, że dokładam wszelkich starań by jak najlepiej zabezpieczyć produkt, aby nic mu się nie stało podczas podróży do Ciebie.

Aby zobaczyć zdjęcie w pełnej objętości kliknij na nie.

Jeśli chcesz dokonać zakupu w prostszy sposób to zapraszam na mój profil na Pakamera.pl

Mój sklep na Pakamera.pl

 

 

Dwie pocztówki „Grey Flowers”

Rozmiar 10×15

Wydruk na papierze satynowym o gramaturze 250g. Tył gładki do własnego zaprojektowania.

Cena: 20zł

 

Dwie pocztówki „Herbaciane róże”

Rozmiar 10×15

Wydruk na papierze satynowym o gramaturze 250g. Tył gładki do własnego zaprojektowania.

Cena: 20zł