fbpx

More Botanic

Róże w herbacie 04 Monika Borlin Photography wydruk print fotografia autorska plakat aranżacja wnętrz dekoracja Warszawa

Witaj,

Wiesz, możesz mi wierzyć lub nie, ale jestem Ci ogromnie wdzięczna, że tu jesteś. Świadomość, że komuś spodobały się moje zdjęcia dodają skrzydeł. I choć w rzeczywistości ich nie mam to czasem czuję się tak jakbym zaraz miała unieść się nad ziemię. I tu właśnie wychodzi na jaw moja marzycielska dusza.

Nie ma na świecie nikogo kto nie miałby jakichś marzeń a móc je spełnić to coś czego nie da się prosto opisać. Jednym z moich marzeń jest możliwość zatrzymania czasu, piękna jakie nas otacza i tej magicznej aury, którą jesteśmy w stanie dostrzec tylko gdy sami zatrzymamy się na chwilę.

W dalszej części zobaczysz moje fotografie. To co oferuję Ci to nie tylko samo piękne zdjęcie, ale również głębia jaka się za nim skrywa. Obserwując naturę z biegiem lat dostrzegam w niej coraz więcej. Subtelne zmiany z każdym dniem gdy roślina rośnie i rozkwita, romantyzm w ich płatkach i delikatności, energię gdy oświetlają ją promienie słoneczne, melancholię gdy przekwitają lub więdną, siłę gdy zasuszone wciąż pozostają piękne. I to nie wszystko, ale resztę pozostawiam Tobie do odkrycia.

Życzę Ci aby otaczało Cię piękno i miłość, i ta odrobina magii, która tkwi w każdym z nas i w każdej roślinie,

Monika.

 

Pink roses Monika Borlin Photography wydruk print fotografia autorska plakat aranżacja wnętrz dekoracja Warszawa
Herbaciane róże 01 Monika Borlin Photography wydruk print fotografia autorska plakat aranżacja wnętrz dekoracja Warszawa
Upside-down roses Monika Borlin Photography wydruk print fotografia autorska plakat aranżacja wnętrz dekoracja Warszawa
Róże w herbacie 01 Monika Borlin Photography wydruk print fotografia autorska plakat aranżacja wnętrz dekoracja Warszawa

More Botanic to sklep, w którym znajdziesz piękne fotografie kwiatów i innych roślin.

Niektóre to zdjęcia przedstawiające żywe rośliny w naturze, uchwycone podczas spacerów, wyjazdów, wycieczek. 

Inne to dokładnie i z wielką dozą cierpliwości i szczegółowości dopracowane kompozycje z kwiatów zarówno tych dopiero co zerwanych jak i suszonych.

Wszystkie prace są bardzo skrupulatnie selekcjonowane. Czasami nawet bardzo długo zastanawiam się, które jest tym najlepszym po to aby dać Wam coś naprawdę wyjątkowego.

Właśnie dlatego też długo szukałam odpowiedniego papieru i znalazłam! Jest wprost przepiękny! Całkowicie matowy, wygląda jak aksamit z drobną fakturą. I ma jakość archiwalną, co oznacza, że bardzo długo zachowuje wygląd. Na takim papierze drukuje się reprodukcje zdjęć oraz dzieł sztuki, wykorzystuje się na wystawach, jest bardzo trwały.

 

Jeśli tylko masz ochotę udekorować swój dom pięknym obrazem to zapraszam Cię na stronę

Kwiaty w bieli 03 Monika Borlin Photography wydruk print fotografia autorska plakat aranżacja wnętrz dekoracja Warszawa
Biała róża Monika Borlin Photography wydruk print fotografia autorska plakat aranżacja wnętrz dekoracja Warszawa
Różany łuk Monika Borlin Photography wydruk print fotografia autorska plakat aranżacja wnętrz dekoracja Warszawa