fbpx

Jak złożyć zamówienie

Złożenie zamówienia jest bardzo proste. Wystarczy, że wyślesz mi maila a w nim:  tytuł i format wydruku jaki chcesz zakupić, imię i nazwisko, adres, na który mam wysłać Twoje zamówienie. W odpowiedzi dostaniesz podsumowanie oraz dane do przelewu. Otrzymasz również fakturę na podane dane, a jeśli chcesz na niej inne wtedy napisz mi o tym.

Realizacja zamówienia

Po zaksięgowaniu płatności Twoje zamówienie zaczyna być realizowane. Termin realizacji to 15 dni roboczych.

Wysyłka

Obecnie wszystkie paczki wysyłam przez Paczkomaty a koszt to 12zł, który należy doliczyć do zamówienia.

Płatność

Zamówienie opłacasz w momencie otrzymania ode mnie maila zwrotnego z danymi do przelewu. Realizacja zamówienia odbywa się dopiero po zaksięgowaniu wpłaty.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail, w odpowiedzi otrzymasz formularz odstąpienia od umowy, który odsyłasz mi drogą mailową. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt tą samą drogą, którą otrzymałeś i najlepiej w tym samym opakowaniu.

Reklamacja

Jeśli paczka i produkty zostały uszkodzone podczas transportu, skontaktuj się ze mną jak najszybciej załączając zdjęcia zarówno uszkodzonego opakowania, jak i uszkodzonego towaru. Możesz to zrobić wysyłając mi wiadomość e-mail.

Kontakt

monika.borlin@gmail.com

tel.607836165