fbpx

Sesje ciążowe i brzuszkowe ⬦ Warszawa

Ciąża to szczególny czas dla każdej kobiety. Oczekiwanie na dziecko to bardzo ważny moment, który warto uchwycić w obiektywie. Sesja ciążowa to niezapomniana pamiątka nie tylko dla przyszłej mamy. Intymne momenty uwiecznione na fotografiach doceni cała rodzina, a później, po wielu latach, także i dziecko. W swojej pracy chcę pokazać piękno każdej kobiety, która oczekuje potomka. Staram się uchwycić niepowtarzalny klimat atmosfery, dopasowując charakter sesji do modelki. Wykonam dla Ciebie portrety, fotografie całej sylwetki z brzuszkiem oraz detale. Sesję możemy przygotować w zacisznych przestrzeniach domu lub w plenerze. Wszystko tak naprawdę zależy od przyszłych rodziców.

Intymna sesja brzuszkowa z partnerem

Moim marzeniem jest pokazanie niesamowitej atmosfery, jaka towarzyszy rodzicom podczas ostatnich chwil spędzonych we dwójkę, kiedy zastanawiają, się kim tak naprawdę będzie ten mały człowiek. Emocje i relacje między ludźmi pięknie widać na fotografiach. Dzielenie tego czasu z przyszłymi rodzicami jest dla mnie niezapomnianym wydarzeniem. Podczas wspólnych zdjęć możecie po raz kolejny odczuć swoją bliskość, którą ja postaram się pokazać na każdej fotografii. To idealny sposób, aby kontynuować tradycję zapoczątkowaną za pomocą sesji narzeczeńskiej oraz ślubnej.

Na co zwracam uwagę podczas sesji brzuszkowych?

Doskonale zdaję sobie sprawę, że podczas ciąży mogą pojawić się gorsze dni. Dlatego w trakcie trwania sesji staram się stworzyć atmosferę spokoju i harmonii. Jeśli poczujesz, że musisz na chwilę odpocząć, przerwiemy zdjęcia. W ten sposób każda przyszła mama poczuje się bezpiecznie. W pracy fotografa ważne są nie tylko umiejętności, lecz także indywidualne podejście do fotografowanych osób oraz kontakt z ludźmi. Chętnie pomogę pokonać nieśmiałość, jaka często pojawia się przed obiektywem. Dzięki temu zdjęcia ciążowe będą naturalne, a czas wspólnie spędzony stanie się dla przyszłej mamy chwilą wytchnienia i relaksu.