fbpx

Sesje narzeczeńskie

wszystko zaczyna się od spotkania dwojga ludzi

Sesje narzeczeńskie

Narzeczeństwo to szczególny czas dla przyszłej Pary Młodej. Aby uwiecznić radosne chwile oczekiwania na wspólną przyszłość, zapraszam na sesje narzeczeńskie. Przed zdjęciami staram się poznać modeli, ich marzenia i oczekiwania oraz pomysły. Możemy zorganizować sesję w plenerze, w domu lub w ciekawym miejscu, np. ogrodzie botanicznym. Wszystko zależy od tego, jakie fotografie pozwolą uchwycić najważniejsze momenty w Waszym życiu.

Dlaczego warto zdecydować się na fotografie narzeczeńskie?

Sesja narzeczeńska to niesamowita pamiątka. Zdjęcia z profesjonalnym fotografem pozwolą także przygotować się do sesji ślubnej. Dzięki temu, że wcześniej poznacie się z fotografem, na sesji poczujecie się swobodniej, sesja narzeczeńska również pod pewnymi względami wygląda podobnie także jest to idealne ćwiczenie przed sesją po ślubie. Ze swojej strony zapewniam, że dokładam wszelkich starań, aby zapewnić intymną atmosferę. Dlatego tak ważne jest dla mnie wcześniejsze spotkanie, które pozwala nam się poznać. W ten sposób nie jesteśmy obcymi sobie ludźmi.

Takie zdjęcia to także idealny prezent dla rodziców. Można je później wykorzystać na zaproszeniach ślubnych oraz podczas przygotowania dekoracji sali. Stanowią one zatem integralną część planowanej ceremonii. Narzeczeńskie fotografie to sposób, by pokonać nieśmiałość przed obiektywem. Takie doświadczenie sprawia, że przestajecie czuć się niezręcznie. Naturalność przed obiektywem pozwala mi wydobyć to, co jest w modelach najpiękniejsze.

Jak przygotowuję zdjęcia przed oddaniem w Wasze ręce?

Po zakończeniu sesji otrzymujecie ode mnie pakiet profesjonalnie obrobionych zdjęć w postaci plików cyfrowych oraz wydruków. W swojej pracy cenię naturalność. Nie korzystam z filtrów, które drastycznie znacznie zmieniają rysy twarzy, przez co pojawiają się trudności z rozpoznaniem własnej osoby. Chcę wydobyć z modeli to, co jest nie tylko najpiękniejsze, ale i najbardziej oryginalne. Zdobyta wiedza w zakresie sztuki fotograficznej oraz umiejętności posługiwania się zaawansowanymi programami graficznymi pozwalają mi stworzyć niebanalne zdjęcia pełne uroku, które pokażą intymną stronę Waszej relacji.