fbpx

Wiosenne

Mini Sesje

 

Piękne fotografie w wiosennej odsłonie!

Idealne jako sesja ciążowa, narzeczeńska, z okazji dnia matki lub np. rocznicy.

Mała forma a cieszy!

 

Poniżej szczegóły mini sesji wiosennych w moim wydaniu.

 

sesja portretowa warszawa
Upside-down roses Monika Borlin Photography wydruk print fotografia autorska plakat aranżacja wnętrz dekoracja Warszawa
sesja urodzinowa roczkowa na roczek warszawa sesja niemowlęca zdjęcia rodzinne

Wiosenna

Mini sesja

14.05

 

Dla kogo?

Dla tych, którzy chcą mieć kilka pięknych zdjęć. Dla tych, którzy chcą krótką sesję. Dla tych którzy na chwilę obecną nie mogą lub nie potrzebują pełnej sesji zdjęciowej. Dla tych, którzy chcą się oswoić z aparatem. Dla tych, którzy kochają wiosnę i rozkwitające kwiaty.

Co otrzymujesz?

7 ujęć w wersji cyfrowej przesłanych drogą elektroniczną

Tych samych 7 ujęć wydrukowanych w formacie 15×23 na jedwabnym papierze

45 min. sesji zdjęciowej

Galeria do samodzielnego wyboru zdjęć

Dodatkowe zdjęcie kupisz za 30zł.

Miejsce – Warszawa

Data: 14.05

Wartość: 300zł

Herbaciane róże 01 Monika Borlin Photography wydruk print fotografia autorska plakat aranżacja wnętrz dekoracja Warszawa

Tak niewiele potrzeba do szczęścia.

Dostępne godziny:

9:00

10:00

11:00

12:00

15:00

16:00

17:00

Faded roses Monika Borlin Photography wydruk print fotografia autorska plakat aranżacja wnętrz dekoracja Warszawa
Różany łuk Monika Borlin Photography wydruk print fotografia autorska plakat aranżacja wnętrz dekoracja Warszawa

Potrzebne

Informacje

1. Sesja zdjęciowa trwa 45 min. W tym czasie witamy się, poświęcamy chwilę na przygotowanie. W zależności czy jesteś tylko Ty na sesji czy ktoś z Tobą np. partner, dzieci sam czas robienia zdjęć może być różny np. gdy dziecko widzi mnie pierwszy raz i potrzebuje chwili by przełamać nieśmiałość. Staram się by wszystko przebiegało sprawnie ponieważ mamy ograniczony czas.

2. Sesja odbędzie się w Warszawie – dokładniejsze miejsce podam w późniejszym terminie, ponieważ chcę by było to w otoczeniu kwitnących drzew i krzewów, a to zależy od tego gdzie i na jakim etapie rośliny będą wyglądały najpiękniej. Planuję ostateczny rekonesans w trakcie majówki. 

3. Przed sesją dokładnie określę punkt spotkania abyście mogli bez problemu trafić. Postarajcie się nie spóźnić. Niestety nie będę miała możliwości przeciągnięcia czasu sesji ze względu na kolejnych klientów umówionych na konkretne godziny.

4. Aby zarezerwować termin należy wpłacić zadatek 80zł oraz podpisać umowę. Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej dzień przed sesją przelewem na konto.

5. Strój zapewniacie sobie sami. Ja ze swej strony chętnie doradzę i prześlę link do inspiracji jak najlepiej się ubrać. Pamiętajcie by wybrać stonowane kolory, bez krzykliwych wzorów i napisów. 

6. Galerię ze zdjęciami do wyboru przesyłam w poniedziałek 16.05. Możecie wybrać więcej niż 7 ujęć za dodatkową opłatą – 30zł/zdjęcie (system zniżkowy nie obejmuje mini sesji). Nie wysyłam galerii do momentu opłacenia pełnej kwoty za sesję. Dodatkowe zdjęcia opłacane są po ich wyborze.

7. W przypadku bardzo złej pogody termin sesji może zostać przesunięty na późniejszy.