fbpx

Witaj,

Cieszę się, że tu jesteś. Dla mnie każda osoba, która gdzieś tam patrzy na to co robię jest ważna.

Tworzenie zawsze było dla mnie sposobem na wyrażenie siebie. Z biegiem lat zauważyłam też, że nie wszystko pamiętam tak jak faktycznie było. A wspomnienia są czymś na czym bazuje cała nasza osobowość. Nasze doświadczenia, ważne momenty w życiu tworzą nas za każdym razem dodające coś nowego. Za jakiś czas niektóre chwile, obrazy sprzed naszych oczu rozmyją się, ulegną zmianom pod wpływem naszych nowych myśli. Dlatego uważam, że wszystko to co może nam przywołać wspomnienia w takiej formie jak je zapamiętaliśmy to skarby. Przede wszystkim właśnie fotografie. Bo to na nich jesteśmy cali – nasz charakter, osobowość, emocje, nawet mimika jest widoczna jak na dłoni. My sami również się zmieniamy – rośniemy, starzejemy się, zmieniamy wygląd i upodobania. To wszystko to my i warto to pamiętać.

Ja jestem niezwykle spokojną osobą. Jestem romantyczką i marzycielką. Czasami łapie mnie melancholia czy nostalgia. I dokładnie to sprawia, że moja fotografia również jest taka. Skupiam się nie tylko na tym co mnie otacza, ale też na tym jak to wygląda. Staram się wyjąć z rzeczywistości ziarenka wyjątkowości chwil. Czasem jest to długa obserwacja, czasem muszę wziąć rzeczywistość w swoje ręce i wykreować ją na nowo. Zawsze jednak patrzę na to co jest przede mną, jacy ludzie stoją tuż obok, czego potrzebują i o czym marzą. Nie tworzę na siłę czegoś czego nie ma. Staram się tylko pokazać to własnymi oczami.

Świat składa się ze szczegółów, które razem tworzą niesamowitą i piękną przestrzeń. To piękno, które nas otacza dodaje mi energii i motywacji, jest dla mnie składnikiem do życia i funkcjonowania.

Kocham kino i uwielbiam czytać książki. Wszystkie historie, które tworzą pisarze czy twórcy filmów zachwycają mnie swoją formą i pomysłowością. Cały czas pracuję nad tym by to co robię czerpało z nich jak najwięcej. Dlatego też w mojej fotografii możecie odnaleźć elementy stylu filmowego.

Kilka faktów o mnie:

Jestem wieczną marzycielką, wciąż pojawiają się w mojej głowie nowe marzenia do zrealizowania.

Kocham kwiaty choć kiedyś nie potrafiłam się nimi opiekować (ususzyłam nawet kaktusa) i uważałam, że bez sensu jest kupować komuś cięte kwiaty. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez zieleni w domu, denerwuje się, gdy jakieś szkodniki atakują moje roślinki i staram się dbać o nie jak najlepiej.

Ciągnie mnie do natury. Wszelkie lasy, łąki, polany itp. są dla mnie niczym bajka. Ale jedno mnie w nich odstrasza – owady, które nie cierpię.

Nie przepadam za czekoladą co spotyka się z ogólnym zdziwieniem:) ale od czasu do czasu dziabnę jakiś kawałeczek.

Nie wyobrażam sobie życia bez herbaty.

Nigdy nie liczyłam ile razy oglądałam serial Friends, ale z pewnością można mnie nazwać fanką tego serialu.

Uwielbiam czytać książki. Tutaj ujawnia się trochę moja mroczna strona, bo najczęściej są to kryminały, thrillery i horrory (najwięcej książek mam Stephena Kinga). Podobnie jest z filmami, które również kocham.

Zawsze miałam w domu kota lub koty. Kocham ich indywidualność ale też zdolność do przywiązania, na którą trzeba sobie zasłużyć. Właśnie jednym z moich marzeń jest znów mieć w domu kociaka, który swoim mruczeniem będzie koił moje myśli.

Nie jestem idealna. Popełniam błędy i staram się je naprawiać jeśli tylko mam taką możliwość.

Zbieram pamiątki i przechowuję je w specjalnie do tego przeznaczonych pudełka: czasem jest to bilet z kina, czasem jakiś rachunek z restauracji a czasem kamyk, to co mi się z czymś kojarzy stanowi dla mnie bazę do wspomnień.