fbpx

Moi drodzy,

Zajmuję się fotografią już od ładnych paru lat. Przed moim obiektywem goszczą najmłodsi, którzy mają zaledwie parę dni lub kilka miesięcy, ale także całe rodziny oraz zakochane pary.

Przy każdej sesji zdjęciowej stawiam na Wasz komfort oraz emocje i atmosferę. Ważne jest dla mnie by uchwycić Wasze uczucia, wyjątkowe chwile i momenty, piękno i naturalność. Zapraszam Was do mojego świata, w którym poczujecie się wyjątkowo.

Chętnie przedstawię Wam moją ofertę i zabiorę do swojego świata.

Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia 😉

Monika Borlin

monika.borlin@gmail.com

Sesje zdjęciowe ⬦ Warszawa

Sesje zdjęciowe wykonuję w Warszawie – w Waszym domowym zaciszu lub w plenerze.

Przed rezerwacją terminu będę chciała spotkać się z Wami w jakiejś miłej kawiarni i porozmawiać o Waszych marzeniach i wizjach związanych z sesją, o szczegółach i możliwościach, opowiem Wam jak sesja będzie wyglądała a przede wszystkich będziemy mieli możliwość poznać się przed sesją.

Ofertę wysyłam mailowo w pliku .pdf.

Rezerwacja terminu odbywa się po uzgodnieniu wszystkich najważniejszych szczegółów tzn. jaki pakiet wybieracie, gdzie ma odbyć się sesja itp.

Płatności dokonujecie w dwóch etapach: zaliczki oraz opłaty pozostałej kwoty.

Wszystkie zdjęcia poddawane są autorskiej selekcji i obróbce, następnie trafiają do Was w formie plików cyfrowych oraz wydruków.

Cena każdej sesji obejmuje wiedzę i doświadczenie fotografa, autorską obróbkę, jakość sprzętu oraz jakość produktów, które dostajecie na finalnym etapie. To także indywidualne podejście, rekwizyty oraz stroje (dla sesji kobiecych i noworodkowych).

 

Reportaże fotograficzne

 W mojej ofercie reportaże są wyceniane indywidualnie.

Reportaże fotograficzne różnią się od sesji zdjęciowych tym, że nie ma tu elementu kreowanego. Nie ustawiam modeli ani nie tworzę scenerii. W tym wypadku po prostu zachowuję energiczne momenty, to co dzieje się naturalnie, bez ingerencji w otoczenie.

Jeśli chcecie uwiecznić takie wydarzenia jak urodziny swojego dziecka lub własne, baby shower czy wieczór panieński a może coś innego jak np. impreza firmowa lub warsztaty to zapraszam do kontaktu.

Małe śluby cywilne w kameralnym gronie również zaliczają się do tej puli. Niestety oferta nie dotyczy wydarzeń kościelnych.

Rezerwacja terminu odbywa się po uzgodnieniu wszystkich najważniejszych szczegółów.

Wszystkie zdjęcia poddawane są autorskiej selekcji i obróbce, następnie trafiają do Was w formie plików cyfrowych oraz wydruków.

Cena każdego reportażu obejmuje wiedzę i doświadczenie fotografa, autorską obróbkę, jakość sprzętu oraz jakość produktów, które dostajecie na finalnym etapie.

 

Sesja na zaproszenie – voucher

Zaproszenie na sesję zdjęciową to nie tylko możliwość zachowania pięknych wspomnień, ale również uchwycenia cennego i ulotnego czasu. Podaruj bliskiej osobie możliwość zatrzymania wyjątkowych chwil z życia. To prezent, który pozostanie na lata.

Zaproszenia obejmują wybrany pakiet zdjęciowy z aktualnej oferty oraz imienne zaproszenie zapakowane w kopertę.

Zaproszenia są ważne 6 miesięcy od daty zakupu.

Płatność za voucher dokonywana jest z góry a odbiór może być osobisty lub wysyłkowy.