fbpx

Sesje ślubne ⬦ Warszawa

Ślub to wyjątkowe wydarzenie dla każdej osoby. Para Młoda chce zapamiętać ten dzień i uchwycić każdy magiczny moment na pięknych fotografiach. Pamiątką tak ważnych chwil może stać się profesjonalna sesja ślubna, która sprawi, że z radością będziecie wracać do tego najważniejszego momentu w życiu. Przed rozpoczęciem sesji staram się dowiedzieć, jakie są Wasze oczekiwania. Dzięki temu mogę przygotować tak, by Państwo Młodzi mieli niezapomnianą pamiątkę. Zapraszam także do wzięcia udziału w sesjach narzeczeńskich.

Artystyczne zdjęcia w plenerze

Sesje ślubne najczęściej odbywają się w plenerze, chociaż nie jest to regułą. W moim obiektywie każde miejsce zamieni się w magiczną przestrzeń pełną spokojnych, ciepłych barw. Chcę swoimi zdjęciami przenieść wszystkich w świat pełen emocji i wzruszenia. W ten sposób staram się uchwyć Państwa Młodych. W trakcie sesji plenerowych dbam o komfort osób fotografowanych. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy czuje się dobrze przed obiektywem, jednak piękne okoliczności przyrody i dobra, harmonijna atmosfera sprawiają, że moi modele rozluźnią się i nie będą skrępowani. Sesje ślubne to bardzo intymny czas dla osób, które ślubowały sobie miłość i właśnie uchwycenie tej bliskości i uczucia jest dla mnie najważniejsze.

Przed każdą sesją dokładnie wybieram miejsce. Przedstawiam różne lokalizacje tak, by trafić w Wasz gust. Podczas rozmowy możemy wspólnie ustalić, jaka przestrzeń sprawdzi się najlepiej do konkretnego charakteru zdjęć. Do każdej sesji podchodzę indywidualnie i z wielką starannością wybieram kadry tak, by jak najpiękniej pokazać w obiektywie parę zakochanych.

Co otrzymujecie po sesji?

Efektem finalnym każdej sesji jest pakiet profesjonalnie obrobionych zdjęć. Wiedza oraz zdobyte na przestrzeni lat umiejętności związanie z kadrowaniem oraz obróbką zdjęć pozwalają przygotować oryginalne fotografie pełne uroku z wykorzystaniem zapierającej dech w piersiach gry świateł. Zdjęcia przekazuje w formie plików cyfrowych oraz wydruków.